برگزاری مراسم روز جهانی ناشنوایان در کانون ناشنوایان مهاباد

ساخت وبلاگ
چکیده : در روز پنج شنبه مورخه 1396/07/06 از ساعت 10 لغایت 13:30 مراسمی با حضور عده ای از معتمدین شهر و... با عنوان : برگزاری مراسم روز جهانی ناشنوایان در کانون ناشنوایان مهاباد بخوانید :

در روز پنج شنبه مورخه 1396/07/06 از ساعت 10 لغایت 13:30 مراسمی با حضور عده ای از معتمدین شهر و خیرین و اعضای انجمن حمایت از کودکان و دانش آموزان استثنائی و با حضور اعضای هیئت مدیره  کانون و با شرکت بیشتر ناشنوایان همراه با خانواده در محل کانون تشکیل شد.

ابتدای جلسه با تلاوت ایات چند از کلام ال... مجید آغاز شد. سپس گزارشی در رابطه با عملکرد کانون در سالجاری توسط رئیس هیئت مدیره آقای بهمن عبدلی بصورت خلاصه اعلام شد. سپس توسط یکی از همکاران( آقای سلطانی ) در رابطه با روز جهانی ناشنوایان توضیحاتی با زبان اشاره برای حاضرین ارائه شد و از حامیان با اهدای لوح تشکروقدردانی گردید.

در خلال مراسم به تعدادی از اعضای کانون و خانواده آنها- لباس و کیف و نوشت افزار(دانش آموزان ) هدیه شد. ضمناً  به چهار زوج که در شش ماهه قبل ازدواج نموده اند هدایای نقدی تقدیم گردید.در اخر توضیحاتی توسط یکی از اعضای کانون (آقای فخرائی) با زبان اشاره برای حاضرین در رابطه با اهم مشکلات مطرح گردید.

در پایان مراسم در کانون با هماهنگی قبلی تمام ناشنوایان از موزه حمام میرزا رسول بازدید به عمل آمد.

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَبرگزاری,ناشنوایان,ناشنوایان,...
ما را در سایت الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 0:56